Siła zespołu

Zapraszamy serdecznie na koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wydarzeniu towarzyszyć będzie zbiórka charytatywna dla   naszego zespołowego Rysia.

UWAGA OBOWIĄZUJE REZERWACJA MIEJSC ! Rezerwacji można dokonać wypełniając formularz poniżej.

Rysiu to 2.5 letni chłopiec, urodzony z 3 punktami w skali APGAR, który ze względu na węzeł na pępowinie miał 1% szans na przeżycie. Świat powitał z kamicą żółciową, dwoma wadami serca (czekamy na osiągnięcie 12kg, żeby zoperować jedną z nich), dysmorfią w wyglądzie, nieokreślonym zespołem wad genetycznych, globalnie obniżonym napięciem mięśniowym, przewlekłym zapaleniem układu moczowego i torbielami w głowie. Jednak największym problemem jest niejedzenie ustami, a co za tym idzie, opóźniona mowa, niedożywienie, słabe przybieranie na masie i lekko opóźniony rozwój fizyczny. Rysiu od 5 miesiąca życia jest karmiony sondą nosowo-żołądkową, ale stała rehabilitacja i terapia neurologopedyczna sprawiły, że zaczął chcieć dotykać jedzenie. Przez pierwsze półtora roku życia w ogóle nie było o tym mowy.

Rysiu praktycznie od urodzenia jest pacjentem Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, jednak po 1.5 roku ciągłych hospitalizacji, operacji odźwiernika żołądka i wielu badaniach specjalistycznych różnych dziedzin medycyny, usłyszeliśmy, że lekarze nie znają przyczyny problemów Rysia i niestety muszą nas wypisać. Wtedy zrozumieliśmy, że sami musimy spróbować pomóc synkowi, dlatego na własną rękę zaczęliśmy szukać w Polsce prywatnych specjalistów, terapeutów i rehabilitantów i dietetyków. Rysiu przeszedł dwukrotnie akupunkturę, refleksologię, jest pod stałą opieką trzech neurologopedów, rehabilitantów, uczestniczyć w zajściach muzycznych, integracji sensorycznej, terapii ręki oraz korzysta 2x w tygodniu z tlenoterapii. ‌My, jako rodzice, widzimy z miesiąca na miesiąc postęp w Rysia rozwoju i chęci dotykania oraz kosztowania posiłków doustnych. Nie są to ilości takie, żeby mógł pokryć swoje dobowe zapotrzebowanie, ale widzimy światełko w tunelu i mamy ogromną nadzieję, że terapie i zajęcia, w jakich uczestniczy przyniosą kiedyś oczekiwany skutek i Rysiu będzie jadł ustami i unikniemy zakładania PEG-a (bezpośredniego karmienia poprzez rurkę wchodząca do żołądka przez powłoki brzuszne).

Akcję wspiera  fundacja słoneczko / link do fundacji  /                                                            dane Rysia: Ryszard Bujnowski 794/B

NIE MOŻESZ POJAWIĆ SIĘ NA KONCERCIE ? NIC NIE SZKODZI 🙂 Rysia możesz wesprzeć wpłacając pieniążki na konto fundacji : 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z dopiskiem RYSZARD BUJNOWSKI 794/B

Przedmioty licytowane podczas koncertu

Chcesz wesprzeć akcję 🙂 Szybki kontakt: Rafał Ślipek, tel. 791009079

30 minutowy przejazd E-MALUCHEM. / Podarowany przez firmę “E-MALUCH GŁUSZYCA”

Pani Agnieszka przekazała zaproszenia, gadżety na wszelkiego rodzaju uroczystości / ślub, komunie, chrzciny, rocznice/ Jest tego tak dużo, że  stworzone zostanie specjalne stanowisko. dziesiątki wzorów, fasonów 🙂 Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem zapraszamy w dniu koncertu.

Zestaw  folkowy 🙂 Torebka plus kosmetyczka 

Dwunastu gospodarzy, 24 reprezentacje narodowe. Kontynent zjednoczony sportową pasją. Piłka adidas Uniforia nawiązuje do modelu przeznaczonego na najważniejszy letni turniej piłkarski w Europie. Bezszwowa konstrukcja oraz znaczek FIFA świadczą o jej jakości. Model jest pakowany w ozdobne pudełko, więc doskonale nadaje się na prezent dla znajomych pasjonatów piłki.

Zestaw gier edukacyjnych dla dzieci. W skład wchodzą gry takie jak: Eksperymenty dla malucha oraz ciało ludzkie. Produkty nowe zafoliowane.

Voucher na rodzinne zwiedzanie Starej Kopalni. 

Zestaw torebka plus kosmetyczka

Koszulka z ręcznie malowanym motywem ludowym. Rozmiar XL / męska.

Koszulka z ręcznie malowanym motywem ludowym. Rozmiar XL./ damska.

GODZINA JAZDY KONNEJ DLA DZIECKA NA LONŻY , Z INSTRUKTIREM, W DWORZYSKU.
kontakt: Monika Procka-Piaskowska, 724 707 072

Koszulka z ręcznie malowanym motywem ludowym. Rozmiar XL./ damska.

The SIŁA ZESPOŁU ticket sales has ended!

Data

sty 25 2022
Zakończone!

Czas

17:00 - 18:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: sty 25 2022
  • Czas: 11:00 - 12:00

Koszt

Darmowy
Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Lokalizacja

Wałbrzyski Ośrodek Kultury
Piotra Wysockiego 29
Strona WWW
http://wok.walbrzych.pl
Kategoria
Zespół Pieśni i Tańca

Organizator

Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych"
Telefon
791009079
Email
rafal@wok.walbrzych.pl
Kod QR

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie

Meta

Accessibility